Čo ďalej? Idem do toho opäť spolu s vami

Milí priatelia,

vďaka podpore takmer 4500 Novomešťanov, ktorí sa podpísali pod moju petíciu na starostu našej mestskej časti Bratislava-Nové Mesto, som bol zaregistrovaný do novembrových volieb. Ďakujem vám, veľmi si to vážim.

Tak ako vždy, idem do volieb ako nezávislý. Bez oficiálnej, či skrytej podpory politických strán. Myslím si, že v Novom Meste nepotrebujeme poslúchať žiadne strany, ani ich pokladníkov. Preto sa nebudem opierať o značky politických strán, ale tak ako vždy, výlučne o vás – susedov, obyvateľov našej mestskej časti. Vaša podpora je pre mňa záväzkom, preto sa budem, tak ako som to robil doteraz, za svoju prácu zodpovedať výlučne vám – obyvateľom Nového Mesta.

Za posledné štyri roky sme spolu urobili desiatky dobrých zmien. Ešte viac sme ich pripravili a pripravujeme pre ďalšie obdobie. Keď hovorím spolu, tak to má svoj dôvod. V našej mestskej časti o budúcnosti Nového Mesta rozhodujeme spolu. Robíme to prostredníctvom stretnutí, verejných diskusií, ale aj participácie. Preto aj plán, čo ďalej, je naším spoločným výsledkom.

Je samozrejmosťou, že v dobrých zmenách budeme spolu pokračovať. Nové parky, ihriská, škôlky, centrum pre mladých, celodenné zariadenie pre našich seniorov…  To všetko poznáte, vnímate a väčšinou dobre hodnotíte. Všetci však chceme viac.

Preto od nového roka rozbiehame prvý projekt rezidenčného parkovania, aby sme odbremenili Novomešťanov od áut, ktoré sem nepatria (začiatkom októbra sme dostali od hlavného mesta súhlas). Po stavebných uzáverách na Dolných Kramároch a v Dimitrovke, ktoré sa nám podarili v tomto roku, vyhlásime v najbližších týždňoch ďalšie. Pustíme sa do rekonštrukcie Tržnice, Snežienky, bývalého osvetového centra na Makovického… Máme projekty, jasné predstavy, plány, čo urobíme v každej štvrti. Naše okolie bude znova o čosi lepšie, krajšie a bezpečnejšie.

https://rudolfkusy.sk/wp-content/uploads/2020/12/kusy_logo-263x88-copy.png
Kontakt
Junácka 1, 832 91, Bratislava, Slovensko
Populárne odkazy